czwartek, 02 maj 2013 14:35

Drugi Małopolski Przegląd Zespołów i Kapel Weselnych

Czytany 22702 razy

Media

Komentarze   

+3 # Mędrzec 2014-05-02 20:02
Bill na scenie :)))))) Mega impreza ;D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-5 # Poruszony dogłębnie! 2013-11-08 00:05
Wogóle co to jest :D Wejdźmy w XXI w. Konkurs kapel weselnych? Brak słów...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
0 # prod.Lo 2013-07-01 22:40
Witam czy jest jakas mozliwosc kontaktu z wokalistką zespolu Amigo? chocby meil? chodzi o nagranie.pozdr
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
0 # prod. 2013-07-01 22:33
Witam czy jest jakas mozliwosc kontaktu z wokalistką zespolu Amigo? chocby meil? chodzi o nagranie.pozdr
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-1 # Marroo 2013-06-02 02:51
Akustyk był do bani... Już pomijając to, że nie było słychać w monitorach instrumentów/wo kali, o które się prosiło, ale to co się działo z przodu (na widowni).
A jeśli zespóły grają na żywo to nie są w stanie się dostroić odpowiedno dobrze, bez usłyszenia się na przodach i właśnie od tego jest akustyk, który się tym zajmuje na tego typu imprezach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-1 # Grzesiu 2013-05-31 10:21
Krzysiu kto późno przychodzi ten sam sobie szkodzi to po pierwsze.
Po drugie jak zdefiniujesz zespół weselny?
Czy zespół weselny to zespół grający okresloną muzykę, czy jest to poprostu zespół grajacy po weselach??
Bo się gubię w temacie...
W ogóle nie ma znaczenia czy to zespół eventowy czy bigband. Skoro zgłosiły się na przegląd weselny, to znaczy, że grają po weselach, czyli są zespołami weselnymi i finito. FINITO! i powinny byc normalnie oceniane, tak jak pozostałe kapele grające "usiasiusia z ceduru".
Wesela z discopolo i muzyką biesiadną nie są już tak mocnym standardem jak to było jeszcze pare lat temu.

Co do faktu, że akustyk był jednoczesnie jurorem - uważam, że to znakomite wręcz doskonałe rozwiązanie. BRAWO DLA ORGANIZATORÓW !
Przewżnie to akustyk ma na tyle solidne doświadczenie, że bez problemu określi klasę zespołu, tym bardzie, że ma do pomocy doskonałe środki techniczne (tak jak np podsłuch na słuchawkach poszczególnych instrumentów czy wokalu) Więc weź sie ogarnij Krzysiu, a jak z Ciebie taki wielki znawca, widz i słuchacz, to następnym razem przyjdź na przegląd wczesniej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
0 # Arnie 2013-05-13 11:58
Obsesja fanie ale na koncert a nie na wesele... Mnie osobiście jako kapele weselne podobały się OSKAR i AMIGO ale każdy ma inny gust więc to tylko moja opinia. Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+1 # Dasiek 2013-05-13 02:31
Obsesja na zywo wymiatala bez dwoch zdan.....w sumie byla tylko Obsesja i dlugo dlugo nic. Na filmie wszyscy prezentuja sie "niezle" a na zywo.....no coz nawet nie wiem po co byly te wyroznienia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
0 # sw 2013-05-11 09:32
Dla mnie najlepszy był właśnie zespół AMIGO.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
0 # amigo 2013-05-09 14:02
My jako AMIGO zagralismy swoje narazie bez echa pozdrowienia dla zespolu OSKAR
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
0 # Kaśka 2013-05-08 00:12
A według mnie to wszystko było ustawione.... Byłam i nie zgadzam się z werdyktem....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
0 # olkuszanin 2013-05-05 13:53
Brawo dla dyrektora Piotra Gamrota, kolejna znakomita impreza której inni mogą zazdrościć!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
0 # Zyga 2013-05-04 00:53
Pierwsze miejsce dla obsesji jak najbardziej zasłużone ale co do wyróżnień to były lepsze kapele...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
0 # Eliza 2013-05-03 17:19
A ja byłam z narzeczonym i przegląd mi się bardzo podobał.My się nie spóżniliśmy, bo jak szukam zespołu na wesele to przychodzę od początku, a nie ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
0 # Basik 2013-05-03 17:16
Ten wpis świadczy tylko o tym, że nie wszyscy umieją przegrywać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
0 # Krzysiu 2013-05-02 19:56
Odpowiedzmy sobie na pytanie czy Wy szukacie i oceniacie kapele weselne czy big bandy i zespoły eventowe? Jeśli eventowe to tak napiszcie w regulaminie a nie mydlijcie ludziom oczy! Nie wiem gdzie jury bywa na weselach ale pan juror też grywał ( może jeszcze nawet gra ) po weselach i tym podobnych uroczystaściach i nie jest to zespół eventowy.... Nie wiem z kąd taki nacisk właśnie na tę rodzaj muzyki ale przegląd był chyba weselny....? Jeszcze słówko do organizatorów.. .. Troszkę nie fajnie jak się zmienia kolejność występów nie powiadamiając o tym kapeli wcześniej tylko jak się dowiaduje na miejscu... Tak się składa że miała grać pewna kapela znacznie później niż grała i nie zdążyliśmy z narzeczoną na jej występ. Tak się nie robi... Ponieważ jestem z okolic Wolbromia i znam co nie co osoby pracujące w DK to następne co mi się nie podobało to to że akustyk jest jurorem.... Resztę zostawiam bez komentarza... Zawiedziony widz i słuchacz :-(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi